Nasze podstawowe usługi to:

Serwis komputerowy

Twój komputer nie chce się uruchomić, niespodziewanie wyłącza się podczas pracy lub działa zbyt głośno? Skontaktuj się z nami, a pomoc uzyskasz szybko i profesjonalnie. Nasz informatyk zdiagnozuje i usunie wszelkie usterki sprzętowe i programowe w Twoim komputerze.

Więcej

Naprawa laptopów

Twój laptop się nie uruchamia? Bardzo się grzeje i pracuje zbyt głośno? A może zawiesza się podczas pracy? Technik Komputeric wykona przegląd Twojego laptopa, zdiagnozuje i usunie problem z laptopem.

Więcej

Pogotowie komputerowe

Pogotowie komputerowe Komputeric oferuje Państwu pomoc informatyczną z dojazdem do klienta i usunięcie awarii na miejscu. Usługi wykonywane w ramach pogotowia komputerowego mają na celu pomoc w awariach komputerów, sieci informatycznych, peryferii lub usunięcia problemów z oprogramowaniem.

Więcej

Inne usługi wykonywane przez serwis:

Zdalna pomoc informatyczna

Oferujemy naszym klientom zdalną pomoc informatyka. Usługa ta minimalizuje czas oczekiwania na naprawę oraz oszczędza Państwa cenny czas konieczny podczas wizyty serwisanta.

Konfiguracja domowych sieci

Masz problem z internetem lub połączenie WiFi? Oferujemy pomoc w zakresie sieci przewodowych i bezprzewodowych. Pomożemy, doradzimy i wykonamy usługę profesjonalnie i szybko.

Sprzedaż oprogramowania

Nasza firma oferuje Państwu zakup oryginalnego oprogramowania. W naszej ofercie mamy programy antywirusowe, biurowe oraz systemy operacyjne.

Archiwizacja danych

Chcesz zabezpieczyć się przed utratą ważnych danych? Potrzebujesz cyklicznie wykonywać kopię zapasową swoich plików? Doradzimy jaki system archiwizacji będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Wtedy już żadna utrata danych Ci nie zagrozi.

Odzyskiwanie danych

Awaria dysku twardego lub przypadkowo usunięte dane? Utraciłeś dane i nie wiesz co zrobić? W serwisie Komputeric uzyskasz szczegółowe informacje jak postępować, aby odzyskanie danych przez naszego specjalistę było możliwe i mniej kosztowne.

Doradztwo informatyczne

Nasi serwisanci chętnie doradzą Państwu w wyborze sprzętu lub oprogramowania. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

Chcesz wiedzieć ile kosztują nasze usługi?

Cennik