Dlaczego my?

Szukając odpowiedniej firmy usługowej zawsze zadajemy sobie te same pytania: Którą firmę wybrać? Czy spełni oczekiwania szybko i profesjonalnie? Czy osoba która będzie zajmowała się komputerem posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności? I w końcu: Czy nie przepłacimy za wykonane usługi wybierając właśnie tę firmę?

Dlaczego powinni Państwo wybrać właśnie serwis komputerów Komputeric?

Komputeric to prężnie rozwijająca się firma oferująca usługi informatyczne na terenie Warszawy. Utworzyła ją w 2011 roku, grupa młodych, kreatywnych ludzi posiadających duże doświadczenie w branży informatycznej. Naszym atutem jest znajomość najnowocześniejszych trendów i problemów z dziedziny informatyki. Charakteryzujemy się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Staramy się zrozumieć potrzeby klienta i szybko rozwiązać jego problem. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Gwarancja jakości

Serwis komputerowy Komputeric największą wagę przykłada do jakości usług, dlatego też wszystkie nasze usługi i produkty objęte są gwarancją.

Wszystkie usługi wykonywane przez naszych serwisantów objęte są gwarancją. Okres gwarancji ustalany jest indywidualnie i wynosi od 1 do 6 miesięcy. Naprawie gwarancyjnej nie podlegają usterki powstałe z winy użytkownika.

Każdy sprzedawany przez nas towar objęty jest gwarancją producenta. Warunki gwarancji określa producent.

Poznaj usługi jakie wykonuje nasz serwis komputerowy

Usługi