Usługi serwisu komputerowego Komputeric:

Naprawa komputerów stacjonarnych

Nasz serwis wykonuje naprawy sprzętowe komputerów stacjonarnych wszystkich marek oraz komputerów składanych indywidualnie.
Twój komputer się nie włącza, resetuje lub zawiesza? Zapraszamy do naszego serwisu.


Rozbudowa komputerów

Twój komputer przeżył już lata swojej świetności? Wydajność komputera jest niewystarczająca? Przywieź do nas swój sprzęt, a doradzimy jak tanim kosztem rozbudować i przyspieszyć Twojego peceta.

Płyta główna z procesorem do rozbudowy komputera
Wnętrze złożonego komputera

Składanie komputerów

Potrzebujesz sprzętu z dopasowanego do Twoich wymagań? Doradzimy w wyborze komponentów i złożymy komputer Twoich marzeń. Złożymy go profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich standardów oraz zrobimy porządek z przewodami.


Czyszczenie komputerów

Nie możesz już znieść hałasu wydobywającego się z Twojego komputera? Nasi serwisanci wyczyszczą i zakonserwują układy chłodzenia w Twoim komputerze. Odpowiednie chłodzenie podzespołów komputerowych zapewnia bezawaryjną pracę sprzętu.

Usuwanie wirusów

Na Twoim komputerze wyświetlają się reklamy podczas korzystania z internetu? Twój komputer znacznie zwolnił? Czy utraciłeś dane przez złośliwe oprogramowanie typu ransomware? Zapraszam do naszego serwisu komputerowego. Uwolnimy Twój komputer od złośliwego oprogramowania i zabezpieczymy go przed takimi problemami w przyszłości.


Instalacja oprogramowania

Problem z instalacją programu graficzne lub gry? Za każdym razem gdy proces instalacji dobiega końca pojawia się komunikat o błędzie niwecząc całą pracę? Często pomagamy naszym klientom w instalacji specjalistycznego oprogramowania. Twój problem równie chętnie przeanalizujemy i rozwiążemy.

Wykryty w komputerze wirus
Awaria komputera - bluescreen

Naprawy systemów operacyjnych

Błędy systemowe nie pozwalają Ci zainstalować nowego oprogramowania? Rozwiążemy Twoje problemy i naprawimy Twój system. Serwisujemy wszystkie wersje systemu Windows, Windows Server oraz większość dystrybucji Linux.

Reinstalacja systemów operacyjnych

Reinstalację systemu proponujemy właścicielom komputerów w momencie gdy czas poświęcony na naprawę przewyższa czas ponowniej instalacji z zachowaniem danych lub wykonujemy ją na szczególne zlecenie klienta. Większość problemu z komputerami można jednak rozwiązać bez tak drastycznego kroku jak reinstalacja.

Okno instalacji systemu operacyjnego

Poznaj usługi jakie wykonuje nasz serwis komputerowy

Usługi