Usługi naprawy laptopów oferowane przez nasz serwis:

Naprawa laptopów

Serwis Komputeric wykona przegląd Twojego laptopa i zdiagnozuje problem. Pomoże Ci w szybki sposób przywrócić Twój sprzęt do dawnej świetności. Dysponujemy dużym doświadczeniem w naprawie laptopów wszystkich marek.


Rozbudowa laptopów

Możliwość rozbudowy laptopów jest najczęściej mocno ograniczona, jednak niektóre komponenty tj. pamięć RAM lub dysk twardy HDD/SSD można wymienić w celu ulepszenia parametrów laptopa. Wymiana dysku twardego z magnetycznego na SSD znacznie przyspiesza pracę komputera i pozytywnie wpływa na czas uruchomienia się sprzętu.

Dysk SSD M.2 do rozbudowy laptopa
Układ chłodzenia laptopa przed czyszczeniem i po czyszczeniu

Czyszczenie układu chłodzenia laptopów

Dbanie o czysty układ chłodzenia w laptopie bardzo dobrze wpływa na bezawaryjną pracę komputera. Podczas konserwacji laptopa wewnątrz zawsze wymieniamy pastę termoprzewodzącą i w razie potrzeby termopady.


Wymiana klawiatury w laptopach

Klawiatura w komputerach przenośnych często ulega uszkodzeniu. Najczęstszą przyczyną awarii klawiatur jest ich zalanie lub nadmierne zawilgocenie. Niestety w przypadku uszkodzeń klawiatur do laptopów, nie mam możliwości naprawy. Jedynie wymiana klawiatury na nową rozwiąże problem.

Wymiana gniazda zasilania

Uszkodzenia gniazda zasilania najczęściej powodują sami użytkownicy, dlatego warto dbać, żeby kabel zasilający nie był napięty i był zabezbieczony przez szarpaniem. Jednak gdy przytrafi się już taka sytuacja w naszym serwisie, bezproblemowo wymienimy uszkodzone gniazdo zasilania w Twoim laptopie.


Wymiana zawiasów

Problemy z zawiasami w nowych, budżetowych laptopach występują dosyć często. Niska jakość wykonania obudowy laptopa powoduje uszkodzenie gwintów mocujących zawiasy lub samych zawiasów. W naszym serwisie dokładnie sprawdzimy stan obudowy laptopa i zawiasów. Wymienimy uszkodzone części, aby Twój laptop odzyskał sprawność.

Wymiana gniazda zasilania laptopa
Wymiana matrycy laptopa

Wymiana matrycy, panelu dotykowego

Przytrafiła Ci się awaria matrycy? Ekran rozlał się? Nasi technicy szybko i tanio wymienią matrycę w Twoim laptopie.

Poznaj usługi jakie wykonuje nasz serwis komputerowy

Usługi